Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu 2+kk 48 m², Jánošíkova, Liberec, Liberecký kraj
Pronájem bytu 2+kk 48 m², Jánošíkova, Liberec, Liberecký kraj
Pronájem bytu 2+kk 48 m², Jánošíkova, Liberec, Liberecký kraj

Pronájem bytu 2+kk • 48 m² bez realitkyJánošíkova, Liberec - Růžodol I, Liberecký kraj

Jánošíkova, Liberec - Růžodol I, Liberecký kraj
Vyžadováno pojištění odpovědnostiVyžadováno ověření bezdlužnosti
Měsíční nájemné10 500 Kč

+ Poplatky za služby500 Kč
+ Poplatky za energie3 500 Kč
+ Vratná kauce10 500 Kč

Máte o nabídku zájem?

Ušetřete 10 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.


Nabízím k pronájmu světlý a prostorný byt 2+kk s příslušenstvím o celkové výměře 48 m², který se nachází v cihlové budově o se šesti byty. Tento byt je situovaný v přízemí a je po kompletní rekonstrukci. Jedná se o bydlení v klidné čtvrti s dobrou dostupností služeb.

Byt je nevybavený, což umožňuje zařídit si interiér dle vlastních představ a potřeb. Topení moderními el. akumulačními kamny.

Pro více informací či sjednání prohlídky mne neváhejte kontaktovat skrze zprávy na komunikační platformě.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu899733
Dispozice2+kk
VybavenoNevybaveno
StavVelmi dobrý
Konstrukce budovyCihla
Užitná plocha48
UmístěníKlidná část
Dostupné od1. 6. 2025
Podlaží1. podlaží z 4
Cena za jednotku219 Kč / m2

Co tato nemovitost nabízí?

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.