
Pronájem bytu 2+1 • 52 m² bez realitkySchloßstraße 58 Düsseldorf Pempelfort Nordrhein-Westfalen 40477
Schloßstraße 58 Düsseldorf Pempelfort Nordrhein-Westfalen 40477MHD 1 minuta pěšky • VýtahOd této chvíle se můžete nastěhovat do tohoto atraktivního, modernizovaného bytu ve třetím patře, který zaujme svou vybranou vnitřní výbavou. Byt se skládá ze dvou hezkých pokojů. Je bezbariérový a snadno dostupný výtahem. Zvlášť je třeba zdůraznit slunný balkon s elektrickou markýzou, kde si můžete nádherně odpočinout od každodenního shonu.
Komfortní obytný dům se nachází v Düsseldorf-Pempelfortu, nedaleko nemocnice Vinzenz (Derendorf), v oblasti s vynikajícím dopravním spojením a výbornou infrastrukturou.
Všechno potřebné pro denní nákupy, veřejná doprava (tramvaj, autobus, S-Bahn), lékaři, školy a školky jsou v docházkové vzdálenosti.
Do centra Düsseldorfu se dostanete veřejnou dopravou během několika minut.
Letiště, hlavní nádraží i různé volnočasové aktivity (četné sportoviště, Grafenberger Wald, Rheinwiesen, veletržní centrum/arena, Tonhalle, operní dům, Mitsubishi-Electric-Hall, centrum města atd.) jsou rychle dosažitelné.
Byt je moderně vybaven. Koupelna disponuje zbrusu novou skleněnou sprchovou kabinou KERMI a celý byt je kompletně zrenovován a připraven k nastěhování. V tomto bytě si nyní můžete vybavit svého poskytovatele televizních služeb sami, jelikož v domě již není k dispozici společné televizní připojení. Byt byl v roce 2011 kompletně zrekonstruován a byla instalována nová koupelna. Obývací část nabízí velkou prosklenou fasádu s vyklenutou místností. Zadní pokoj je obzvláště světlý a má balkon orientovaný na jihozápad, podlahově sahající posuvná okna a elektrickou markýzu. V bytě se rovněž nachází úložný prostor a v koupelně je zajištěno připojení pro pračku. K bytu navíc náleží oddělená část ve sklepě, kde lze věci skladovat suché. Dům je vybaven výtahem, což umožňuje bezbariérový přístup do bytu.
Speciální vlastností celého domu je, že ohřev užitkové vody zajišťuje solární systém. Díky tomu se po celý rok snižují provozní náklady získáváním energie ze slunce a zároveň se udržitelně šetří životní prostředí. Navíc se na střeše podzemní garáže nachází zelená střecha, která přispívá k přirozené izolaci.
Dům je neustále modernizován a brzy bude vybaven novým interkomem s videofunkcí. Kromě toho byla nedávno zřízena zelená střecha na střeše podzemní garáže přístupné ze zadního dvora.
Bohužel, domácí mazlíčci nejsou v celém domě povoleni.
V okolí nemovitosti najdete
- Pronájem bytuDuisburger Landstraße 25 Düsseldorf Wittlaer Nordrhein-Westfalen 40489
- 2+1
- 40 m²
750 € + 200 €
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.