
Pronájem bytu 2+kk • 55 m² bez realitkySokolovská, Praha - Libeň
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 22 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 2+kk (55m2) v činžovním domě na Praze 9 v bezprostřední blízkosti metra Českomoravská. Byt se nachází v 3. NP bez výtahu. Součástí bytu je vybavený kuchyňský kout (lednice, trouba, varná deska, digestoř, myčka). Koupelna se sprchou a toaletou, komora s pračkou.
V dochozí vzdálenosti stanice metra B Českomoravská (200m), tramvajová zastávka Divadlo Gong, (190m), OC Galerie Harfa (800m), vysočanská poliklinika, park, MŠ, ZŠ. Byt je volný k nastěhování ihned. Doporučujeme prohlídku.
Měsíční nájemné 22 000kč + poplatky 1200kč/osobu, přepis energií (elektřina, plyn) na nájemce.
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 22 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.