Prodej domu • 452 m² bez realitkyU Parku, Ivančice - Alexovice, Jihomoravský kraj
Tato nemovitost již od 64 313 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,59 %.
Nabízíme nemovitost k prodeji v klidné části Ivančic. Jedná se o nemovitost postavenou v roce 1975, po celkové přestavbě z roku 1999 kdy bylo přistavěno další patro. Nemovitost je v dobrém stavu a můžete v ní okamžitě bydlet bez jakýchkoliv úprav.
Dům je vystavěn z cihel, přistavěné patro pak z Ytongu. Dům je dispozičně jako dvougenerační. Celkově má dům 3 patra. Podlahová plocha nemovitosti činí 452 m2
Dům je napojen na přívod plynu, elektřiny, vodu z řádu, kanalizace zde nyní není, jelikož se čeká na dostavění přípojky, ale jinak je odpad svedený do přepadového septiku. Tudíž až bude přípojka hotova, stačí jen přepojit odpadovou trubku na kanalizaci a není třeba kopat nově kanalizaci.
Suterén se skládá z dlouhé chodby, kterou se vchází do jednotlivých místností. Jsou zde 4 samostatné místnosti, místnost pod schody, garáž, technická místnost s plynovým kotlem, boilerem a kotlem na tuhá paliva a 2x průchozí místností. Jedna vede do sauny a druhá je průchozí ke krytému bazénu. Pod bazénem a vedle bazénu se pak nacházejí další skladovací prostory. Kotle jsou měněny v roce 2018. Garáž má samohybné otevírání.
Přízemí se skládá z velké vstupní haly, ze které se vchází do obytné části, kde se nacházejí 3 ložnice, samostatné kuchyně, koupelny, WC a obývacího pokoje. Z přízemí se dá jít dále na zahradu která obklopuje celý dům.
První patro se skládá ze vstupní haly s kuchyňským koutem, ze které se vchází do 3 samostatných pokojů a koupelny s WC. Jeden z těchto pokojů by se dále dal rozdělit na 3-4 další místnosti. Nyní řešen jako obývací pokoj s domácí kanceláří.
Na zahradě se nachází kryté posezení s krbem a udírnou. Příjezdová cesta pojme až 3 vozidla + 1 místo v garáži. Dále je zde umístěn vchod do venkovního sklepa, který je nyní využíván jako vinný sklep a zároveň v přední části je poklizená zahradní technika a nářadí. Dále je na zahradě studna, která je v případě potřeby napojena i na nemovitost. Za zahradou, který je oplocena nově betonovým panelovým plotem je lesní parcela, která taktéž náleží k nemovitosti a má rozlohu přes 2000 m2.
V případě zájmu o prohlídku se neváhejte ozvat.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 880508 |
---|---|
Dispozice | Ostatní |
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 5. 2. 2025 |
Stav | Dobrý |
Konstrukce budovy | Smíšená |
Rizika | Prověřit » |
Užitná plocha | 452 m² |
---|---|
Poloha domu | Samostatný |
Vybaveno | Částečně |
Plocha pozemku | 1 373 m² |
Vlastnictví | Osobní |
PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
Cena za jednotku | 34 735 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 64 313 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,59 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.