Prodej bytu 3+kk • 71 m² bez realitkyBořanovická, Bašť - Bašť, Středočeský kraj
Tato nemovitost již od 37 646 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,59 %.
Jako přímý majitel si Vám dovoluji nabídnout prodej bytové mezonetové jednotky 3+kk v rodinném domě. K bytu náleží zahrada o výměře 155 m2 s terasou. Lze využít pro grilování, relaxaci a zahradničení. Dále k bytu náleží 2 parkovací místa před domem a sklepní kóje. Byt se nachází ve velice žádané lokalitě - obec Bašť u Líbeznic. Klidná lokalita, blízko Prahy s výbornou dopravní dostupností zajistí pohodlné bydlení celé rodině. V blízkém okolí se nachází školky, škola - která je právě ve výstavbě, restaurace, obchody a sportovní hřiště.
V přízemí se nachází předsíň, toaleta s WC a obývací pokoj propojený s kuchyní. Z obývacího pokoje francouzským oknem vstoupíte na zahradu s terasou, orientovanou na jihozápad. Po dřevěném schodišti vyjdete do 2NP , kde se nachází 2 samostatné pokoje (ložnice - s vestavnou skříní a dětský pokoj) a koupelna s vanou, toaletou, umyvadlem a skřínkou. Byt je vytápěn plynovým kotlem, který je umístěn v koupelně. Na podlaze v 1NP bytu je - dlažba (předsíň a toaleta), v obývacím pokoji s kuchyní je vinylová krytina. V 1NP je podlahové vytápění, ve 2 NP jsou otopná tělesa.
Lze financova hypotečním úvěrem, se kterým Vám případně pomůžeme, prohlídky jsou po dohodě možné kdykoliv. S dalšími dotazy mě neváhejte kontaktovat.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 880189 |
---|---|
Dispozice | 3+kk |
Vybaveno | Nevybaveno |
Stav | Velmi dobrý |
Vlastnictví | Osobní |
PENB | C - Úsporná |
Cena za jednotku | 129 437 Kč / m2 |
Užitná plocha | 71 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 3. 2. 2025 |
Podlaží | Přízemí |
Konstrukce budovy | Cihla |
Rizika | Prověřit » |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 37 646 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,59 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.