![Pronájem bytu 3+kk 73 m², Služská, Pronájem bytu 3+kk 73 m², Služská,](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fapi.bezrealitky.cz%2Fmedia%2Fcache%2Frecord_thumb%2Fdata%2Fimages%2Fadvert%2F462k%2F462318%2F1487356320-srwnu-anglicky-dvur.jpg&w=3840&q=75)
Pronájem bytu 3+kk • 92 m² bez realitkyBaarové, Praha - Hlubočepy
Baarové, Praha - HlubočepyČástečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 7,6 m² • Sklep 4,2 m²Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 34 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízíme Vám byt o dispozici 3+kk, který se nachází v 6.patře bytového domu, v ulici Olgy Scheinpflugové. Výměra bytu činí 84,2 m2 + balkón 7,6 m2. Vnitřní dispozice: Vstupní chodba kde se nachází vstup do obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem, který nabízí přímí vstup na balkón, kuchyňský kout vybaven moderními vestavnými spotřebiči. Hlavní ložnice má vstup z chodby. Dále z chodby je vstup do koupelny s sprchovým koutem a toaletou. Komora. Toaleta. Pokoj.
Hlídané garážové stání pro jedno auta se sklepem za příplatek 1.500,-Kč
Bytový dům je zabezpečen kamerovým systémem. Byt se pronajímá nevybavený. Okna opatřena vnitřními kolejnicemi a vnitřními žaluziemi. Klimatizace jsou umístěný ve všech obytných pokojích. Nachází se ve velmi příjemné lokalitě, kde najdete kompletní občanskou vybavenost.
Cena nájemného 34.000 Kč + 8.500 poplatky za služby spojené s užíváním bytu a bytového domu + elekřina se přepisuje na nájemce + internet. Vratná kauce ve výši 68.000,-Kč.
Prohlídky možné po dohodě.
We offer you a 3+kk apartment located on the 6th floor of a residential building in Olga Scheinpflugová Street. The apartment has a total area of 84.2 m2 + a balcony of 7.6 m2. The layout includes: an entrance hall with access to the living room connected to the kitchen corner, which has direct access to the balcony. The kitchen corner is equipped with modern built-in appliances. The main bedroom has access from the hallway. There is also a bathroom with a shower and toilet, a storage room, and a separate toilet.
A secure garage parking space for one car with a cellar is available for an additional fee of 1,500 CZK. The residential building is equipped with a camera system. The apartment is rented unfurnished. The windows have internal rails and blinds. Air conditioning units are located in all living rooms. It is situated in a very pleasant location with complete civic amenities.
The rent is 34,000 CZK + 8,500 CZK for services related to the use of the apartment and the residential building + electricity transferred to the tenant + internet. Refundable deposit of 68,000 CZK.
Viewings are possible by appointment.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 879520 |
---|---|
Dispozice | 3+kk |
Vybaveno | Částečně |
Stav | Novostavba |
Konstrukce budovy | Smíšená |
Užitná plocha | 92 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 1. 2. 2025 |
Podlaží | 6. podlaží z 6 |
Cena za jednotku | 370 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 34 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.