Inzerát již není v nabídce
Prodej domu • 290 m² bez realitkyNa Nivě, Opava - Opava-Předměstí, Moravskoslezský kraj
Na Nivě, Opava - Opava-Předměstí, Moravskoslezský krajMHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Garáž • Balkón 6 m² • Sklep 100 m²Tato nemovitost již od 31 985 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.
Prodej vícegeneračního domu v klidné lokalitě a docházkové vzdálenosti do centra. Dům má 3 podlaží, dvě bytové jednotky 3+1, 3kk a obyvatelné podkroví, které je připraveno k rekonstrukci pro třetí bytovou jednotku 3+1. Tento cihlový dům se nachází ve velmi dobrém stavu a nabízí částečnou vybavenost. Energetická náročnost budovy je označena štítkem C. Celková plocha domu činí 390 metrů čtverečních a pozemek má rozlohu 549 metrů čtverečních.
K dispozici je parkování přímo u domu a na pozemku se také nachází garáž. K relaxaci a odpočinku slouží balkón o ploše 6 metrů čtverečních u každé bytové jednotky a také zahrada.
Součástí nemovitosti je také sklep o ploše 100 metrů čtverečních.
Tato nemovitost nabízí ideální prostor pro bydlení ve větší rodině či pro ty, kteří hledají vhodnou investici či kancelářské prostory.
Pokud vás tato nabídka zaujala rádi Vám nemovitost osobně ukážeme. K předání bude nemovitost připravena od 1.4.2025, ale k jednání je i dřívější termín.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 852740 |
---|---|
Dispozice | Ostatní |
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 1. 3. 2025 |
Stav | Dobrý |
PENB | C - Úsporná |
Vytápění | Plynové |
Celkem podlaží | 3 |
Cena za jednotku | 27 241 Kč / m2 |
Užitná plocha | 290 m² |
---|---|
Poloha domu | Samostatný |
Vybaveno | Částečně |
Plocha pozemku | 549 m² |
Konstrukce budovy | Cihla |
Stáří | 30 - 50 let |
Provedení | Standardní |
Rizika | Prověřit » |

Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 31 985 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.